Nabídka Info o nové kolekci
Novinky

14.10. Poštovné ZDARMA při nákupu zboží nad 700,- Kč. Akce platí do 16.10.2014.


19.9. Sleva 20% na všechny RIFLE. Akce platí do 21.9.2014.


29.8. Dokončujeme přechod na novou verzi eshopu - vše zůstane stejné, postupně budeme přidávat nové funkce.


14.8. Všechny ŠORTKY, KRAŤASY, 3/4 KALHOTY a 3/4 RIFLE se slevou 20-50%. Akce platí do 16.8.2014.


2.7. Dnes jsme dokončili stěhování do větších prostor - adresa zůstala nezměněna.


12.6. Všechny MIKINY se slevou 20-50%. Akce platí do 14.6.2014.

Informace

DALŠÍ ZPŮSOBY DORUČENÍ

Večerní doručení - Ve vybraných městech (krajských) si nyní můžete zvolit doručení mezi 17-21 hodinou – služba je ZDARMA.

Doručení do zaměstnání, nebo převzetí náhradní osobou jsou další alternativy, jak zajistit převzetí zásilky od společnosti PPL.

Vyzvednutí zásilky u Partnera PPL - eshop Vám nyní nabízí vyzvednutí zásilky u na partnerských místech PPL v okruhu 20km – služba je ZDARMA.

Odklad doručení zásilky - pokud se Vám nehodí doručení zásilky následující pracovní den, máte možnost zvolit si den doručení.


TIP JAK UŠETŘIT

Vytvořte společnou objednávku se svými známými a ušetříte na poštovném.
Navíc při nákupu zboží nad:
- 2000 Kč bude poštovné 60
- 5000 Kč bude poštovné ZDARMA.
Pomůžete tím chránit naše životní prostředí (méně obalů, tiskopisů a snížení dopravy) a přitom ušetříte.


NAŠE STRATEGIE

  • příznivé ceny
  • doručení do 2 pracovních dnů
  • každý měsíc nová akce
  • poštovné 0 - 120,- Kč
  • postavení na trhu

Dámské mikiny - pro volné chvíle s rodinou či přáteli se Vám bude zcela jistě hodit dámská mikina. Náš zásilkový obchod s oblečením nabízí dámské mikiny ve slabším i teplejším provedení a rozmanitou barevnou i střihovou variaci. Jejich příjemný materiál – bavlna – Vám zaručí strávit každou chvíli v pohodě a vypasovaný střih jistě padne každé z Vás. Toto dámské oblečení navíc můžete lehce kombinovat s dalším sportovním oblečením v našem e-shopu. Velmi oblíbené jsou dámské mikiny s kapucí, které propůjčují sportovní vzhled. V nabídce je však i dámská mikina bez kapuce zato s řasením na ramenou, která propůjčí i ve chvílích volna elegantní vzhled. Tyto dámské mikiny jsou i důmyslně vypasované a nechají tak vyniknout Vaší přirozené eleganci. Nejoblíbenější je momentálně teplá a na nošení příjemná dámská fleecová mikina. Máte rádi kombinované barvy a dojem vrstvení? Pak právě pro Vás tu jsou dámské mikiny na zip s dvojitým efektem! To vám zaručí mladistvý vzhled a určitě také uznání Vašeho okolí. Dívky zase ocení dámské mikiny, které jen podtrhnou jejich mládí a svěžest. Zajímavým doplňkem se stane dámská oboustranná mikina přes hlavu s různou barevnou variací, potisky, pruhy, případně zvýšeným límcem. Moderní a hravý „look“ pak vyzdvihnou dámské mikiny na zip umístěný na straně. Pro volnočasové vyžití jsou pak určeny dámské sportovní mikiny s více kapsami. Zvláště Vy, co rády jezdíte na kole, oceníte dámskou mikinu s praktickou kapsičkou na zadním dílu. To zaručí dostatek místa pro maličkosti, které s sebou potřebujete. Nechte se inspirovat naší nabídkou a zvažte, že jedna dámská mikina ve vašem šatníku nestačí.